הופכים עסקים למותגים

בניית משפך שיווקי

מה זה משפך שיווקי?

עסק לא יכול להתקיים ללא לקוחות, וזה אומר כי כל עסק צריך להשקיע משאבים אדירים בבניית אתר אינטרנט שדרכו הלקוחות יכולים להיחשף לעסק ולקנות את תוצרתו. העניין הוא שאי אפשר לבנות אתר אינטרנט מבלי להבין מהו משפך שיווקי. אם כן אתם צריכים להבין כי משפך שיווקי הוא כל התהליכים שעוברים על הלקוח מהרגע שהוא נכנס לאתר שלכם ועד הרגע שהוא קונה מוצר. למעשה יש חמישה שלבים במשפך שיווקי והינם להלן:

1. שלב החשיפה או המודעות
2. שלב ההתעניינות והמחקר
3. שלב הבחירה (פה מתבצע רימרקטינג אגרסיבי)
4. שלב הרכישה שלב שימור הלקוחות
5. שלב שימור הלקוחות

כל שלב כזה הוא חשוב ביותר ויש לו השפעה אדירה על השאלה האם הלקוח יקנה את המוצר שלכם והאם הוא יחזור לעשות עסקים עם העסק שלכם. עליכם להבין כי כל השלבים הכרחיים בשביל תהליך המכירה וזה משפיע על בניית האתר והמשפך השיווקי שלכם.

איך בונים משפך שיווקי?

בכדי לבנות משפך שיווקי ברמה גבוהה אנו חייבים לבצע מחקר מקיף על הלקוחות שלנו ולהבין בדיוק מה הן נקודות התורפה והחוזקה שלנו. לצד זאת יש להשקיע ב-UX/UI כלומר בחוויית המשתמש של הלקוח באתר ולעשות את האתר כמה שיותר פשוט להבנה. היתרון הגדול ביותר של האינטרנט לעניין המשפך השיווקי הוא שהכול מדיד היום. אפשר לנתח לפי שלבי המשפך כמה האתר שלכם טוב והאם הוא אכן מחזיק במשפך איכותי. בין היתר אפשר לראות את כמות החשיפה לאתר שלכם, כמה זמן הלקוח נמצא באתר, האם הוא קונה את המוצר והאם הוא חזר לאחר מספר ימים, שבועות או חודשים בכדי לקנות שוב באתר שלכם.

למה משפך שיווקי זה הדבר הכי חשוב בשיווק?

עליכם להבין כי ללא משפך איכותי המכירות שלכם תרדנה בעשרות אחוזים ואתם תהיו בבעיה חמורה. כיום זה ברור כי כל אתר חייב משפך ולא סתם משפך אלא את המשפך הטוב ביותר שאפשר לקבל. תארו לכם כי יש אדם ללא עיניים וזהו למעשה אותו דבר כמו אתר ללא משפך. משפך טוב יכלול את החלוקה לחמש השלבים והוא יעשה זאת בשלל אמצעים, מתוכן איכותי דרך בדיקות טסטינג לשיפור המשפך כל הזמן ועד סרטוני וידאו ותמונות.
כאשר מדובר על משפך השמיים הם הגבול וככל שחברת הפרסום שלכם תהיה יותר טובה כך המשפך שלכם יהיה ברמה יותר גבוהה וכך תמכרו יותר.

VEGETA – המומחית מספר אחת בבניית משפך שיווקי

VEGETA היא החברה המובילה בארץ לבניית משפך שיווקי. לחברה יש ניסיון עשיר בתחום זה והיא בונה את המשפך רק לאחר מחקר מעמיק על כלל הנתונים הקשורים אל המשפך. המקצוענות שלנו מאפשרת לנו לבנות אתרים ומסעות פרסום מושלמים אשר המשפכים בהם ברורים וחדים. אנו נשמח לסייע לכם לבנות אתר עם משפך איכותי ואנו נענה לכם על כך שאלה שיש לכם על בניית אתרים ובפרט על בניית משפך שיווקי.

מה אומרים עלינו בתקשורת

ישראל היום

לכתבה המלאה
לפגישת ייעוץ חינם
מתחייבים לחזור תוך 120 דקות
בשעות הפעילות שלנו או יום למחרת
לחצו כאן
רק רגע שומרים את הפרטים...
שכחתם למלא משהו? תנסו שוב