אז מי אנחנו?
קודם כל נעים להכיר

כדאי שתכירו את מי שעומד מולכם

שאלנו כמה מהעובדים שלנו כמה שאלות

"אני יכול לזרוק פה הכל, אני מאמין שאין דבר שלא ראיתם ואין דבר שלא קראתם, אתם מחפשים תאכלס, אתם מחפשים יחס אישי אתם מחפשים להרגיש בבית, שהקמפיינר יתקשר אלי פעם בשבוע וישאל מה קורה עם העסק בלי קשר לכמות הכסף שאני משקיע בקמפיינים אתם מחפשים אנשים."

רן, מנהל קמפיינים בוג'טה

"לקוחות מחפשים צלם שיבין את הראש שלהם, צלם שירצה להוציא את התמונות הכי טובות שיש בכל סשן אפילו אם זה לא קמפיין של החברה הכי גדולה בארץ, בקיצור צלם שאוהב את העבודה שלו ורואים את זה, אי אפשר להסתיר את זה, אני אומר לך!
נו אני אומר לך, רואים את זה"

רועי, צלם בוג'טה

"תעבוד בשקט ההצלחה כבר תעשה את הרעש"

המטרה שלנו היא קודם כל לבנות דרך, לייצר אסטרטגיה מנצחת, להבין מי המתחרים, להכיר את השוק ולמצוא לעסק שלך את הפתרון הכי טוב שאפשר בתקציב שלך, הכל תמיד בתקציב שלך זה הדגש המרכזי שלנו.

אנחנו מבינים עסקים מעבר לקידום ופרסום, אנחנו יודעים שבמציאות של היום לא קל להוציא כסף ואנחנו רוצים למקסם את התוצאות ולהוריד את העלויות.

אנחנו מאוהבים בטכנולוגיה ועושים הכל תמיד כד לעבוד עם הכלים הכי טובים שהשוק מציע.

לוקחים עסקים לשלב הבא

מבינים דיגיטל

אם היינו יכולים להגדיר בכמה מילים תאמינו לנו שהיינו עושים את זה אבל אי אפשר להסביר אהבה במילים, אנחנו נושמים רואים וחיים דיגיטל כל היום!

מעסק פיזי לעסק אינטרנטי ומעסק אינטרנטי לעסק פיזי אנחנו יודעים לתת את המענה להכל, יש לנו את מגוון הפתרונות לכל הפלטפורמות, ניתוח דוחות אנליטיקס, בניית אתרים, דפי נחיתה, קמפיינים פייסבוק אינסטגרם וגוגל, מעצבים, אנשי UI/UX ואפשר להמשיך עוד.

הדובדבן שבקצפת והייחוד שלנו מכולם, אנחנו הסוכנות היחידה בארץ שמציעה צילומי וידאו, צילומי סטילס, סרטי תדמית ועוד יצירת תוכן במחירים אטרקטיביים במיוחד, למה? כי אנחנו מחזיקים צלמים עורכי וידאו וכל מה שקשור ליצירת תוכן, למה? כי תוכן זה מה שמדבר היום, ואנחנו יודעים לייצר תוכן, יודעים לייצר בידול למותג שלך.

לוקחים את העסק שלכם למקום אחר

לפגישת ייעוץ חינם
מתחייבים לחזור תוך 120 דקות
בשעות הפעילות שלנו או יום למחרת
לחצו כאן
רק רגע שומרים את הפרטים...
שכחתם למלא משהו? תנסו שוב

קצת נתונים עד היום

185+

לקוחות מרוצים

495+

פרויקטים שהסתיימו בהצלחה

3542+

כוסות קפה

117+

לקוחות פעילים

אנחנו מחכים לכם הקפה עלינו :)
יאללה תתקשרו אלי