ניהול דפי פייסבוק ואינסטגרם – למה זה כל כך חשוב וכמה תשומת לב להקדיש לזה?

ניהול דפי פייסבוק ואינסטגרם – למה זה כל כך חשוב וכמה תשומת לב להקדיש לזה?

התחום של ניהול דפי פייסבוק ואינסטגרם הוא משהו שקיים עוד מהימים הראשונים בהם הרשתות החברתיות האלו פתחו צוהר למפרסמים מכל עולמות התוכן ומכל התחומים. שתי הרשתות החברתיות הללו נחשבות לחזקות ביותר בעולם, עם מספר אסטרונומי של משתמשים, פיצ'רים חדשניים ופלטפורמות פרסום משוכללות לעסקים בכל גודל, תעשיות ותאגידים. אולם דווקא בגלל האפשרויות הבלתי נדלות ודווקא בגלל שכמות עצומה של מפרסמים מנסה למקסם בו זמנית את הפוטנציאל של הרשתות החברתיות, ניהול דף פייסבוק כמו גם ניהול דף אינסטגרם, הפך למשהו שכדאי להעניק לו תשומת לב רבה ומדויקת.

תמונה של פיתוח דף
תפתחו את הדף העסקי שלכם

הדור של היום כמעט ולא צורך תכנים בדרך אחרת

דורות קודמים נחשפו לפרסום ברדיו, בעיתון ובטלוויזיה ובכלל לא ידעו מה זה ניהול דף עסקי. אבל הדורות של היום מחוברים לרשתות החברתיות והן חלק בלתי נפרד מהוויית החיים שלהם. אנשים בטווח גילים די רחב מבלים שעות ארוכות מדי יום ברשתות החברתיות ולכן חשוב להטמיע את העובדה כי כל דקה שהמותג שלכם לא מפרסם ואתם לא עוסקים בנושא של ניהול דף עסקי – זו דקה אבודה במהלכה הלקוחות הפוטנציאליים שלכם כבר נחשפו למתחרים.

לכן ניהול דף פייסבוק צריך להיות בראש סדר העדיפויות של כל בעל עסק ששואף למצב את עצמו ברשתות החברתיות ולהגיע לקהלים המכילים כמויות גדולות של לקוחות פוטנציאליים. בדומה לכך, גם ניהול דף אינסטגרם צריך להיות חלק אינטגרלי מהאסטרטגיה השיווקית של עסק והשילוב בין ניהול דף אינסטגרם לבין ניהול דף פייסבוק הוא בדרך כלל מה שמניב לרוב העסקים את התוצאות הטובות ביותר.

דור הZ
הדור של היום צורך את כל התכנים שלו במובייל

זה הזמן לקחת את השיווק ברצינות - מפתח להצלחה בשיווק

פרסום באמצעות ניהול דף עסקי צריך להיעשות תוך תשומת לב מרובה. ניהול דף פייסבוק לא יכול להתבסס על פוסט פעם בחודש, עם מענה דליל ללקוחות ונראות ויזואלית רשלנית. הדור החדש והצעיר מזהה בתוך שניות מי מזלזל וסתם מעלה תמונות ומי משקיע. כמו כן ניהול דף אינסטגרם צריך להתבצע בקפדנות, בתדירות גבוהה ותוך דגש מיוחד על תמונות מרשימות הבולטות בתוך בליל התוכן העצום ושובות את עיני הגולשים. לכן, מומלץ לכל בעל עסק להקדיש זמן מיוחד עבור ניהול דף פייסבוק ואפילו לעבור קורס קצר בתחום הזה או בתחום של ניהול דף אינסטגרם. זהו חלק בלתי נפרד מההתנהלות העסקית ומותגים שמפרסמים בקביעות מגלים מהר מאוד שהתחום של  ניהול דף אינסטגרם או פייסבוק הוא יעיל מאוד להתרחבות העסקית והגדלת מעגל הלקוחות.

דרך להצלחה
קחו את הניהול ברצינות זהו מפתח להצלחה בשיווק