שיווק

12/10/2020

איך יוצאים ממשבר הקורונה בעזרת פרסום בגוגל?

איך יוצאים ממשבר הקורונה בעזרת פרסום בגוגל

משבר הקורונה תפס את כולנו לא מוכנים. מי חלם בתחילת – אמצע 2019 שנהיה בבית חודשים ארוכים? מי חשב שבתי הספר והגנים לא יהיו פעילים ולילדים יהיה חור ענק בתוכנית הלימודים שלהם? מי תיאר לעצמו לאיזה משבר בריאותי אנחנו יכולים להגיע ומי בכלל חשב שבתוך כמה ימים יהיו בישראל כמיליון מובטלים, שהמשק יהיה במצב גרוע כל כך ושבכל מה שנוגע לעסקים ולכלכלה, הכול ייראה שחור?

אף אחד לא יכול היה אפילו לדמיין את כל אלו בחלומות הכי שחורים שלו. אבל המשבר הגיע והמצב הכלכלי השאיר אין ספור משפחות עניות.

הצד השני – התפתחות עולם האון ליין

גם בחושך הגדול הזה יש נקודות של אור. אחת מהן היא התפתחות עולם הדיגיטל והאינטרנט בצורה מואצת, או נכון יותר לומר, השימוש שלנו בהם שהפך משגרתי לאינטנסיבי מאוד. התקשורת מתנהלת בעיקר בזום, חברות שלמות עובדות מהבית, ובעיקר, את הקניות שבעבר רובינו היינו עושים בצורה פיזית, בעידן הקורונה האופציה הכמעט יחידה היא לעשות את זה און ליין.

חנות אינטרנטית
אתם חייבים חנות אינטרנטית

אלו בהחלט בשורות טובות לבעלי עסקים וחנויות שרוצים לספק את השירותים שלהם און ליין. פרסום בדיגיטל יכול להביא להם אין ספור לקוחות ופרסום בגוגל הוא הכיוון העיקרי. כן,פרסום בגוגל יכול להוציא גם אתכם ממשבר הקורונה אם תחברו לאנשים הנכונים.

הגולשים מחפשים ואתם תספקו

פרסום בגוגל יכול להתבצע בכמה שיטות אבל בגדול, מדובר על מתן מענה לגולשים שגם ככה מחפשים כבר. כשעושים פרסום ממומן בגוגל למעשה מכינים מודעות עם ביטויי מפתח שמתאימות לביטויים אותם הגולשים מחפשים, ככה שהתוצאה היא כזו שכולם נהנים ממנה. עם חברת פרסום בדיגיטל עם ניסיון, אפשר לעשות את הפרסום הזה בצורה מקצועית. אפשר להיות ממוקדים ולפרסם רק לאלו שבאמת מחפשים את השירותים או המוצרים שלכם, ולחסוך לא מעט כסף על ניסוי וטעיה. פרסום מקצועי בגוגל יביא לכם אין סוף לקוחות, לקוחות שיקנו מכם את השירות או המוצר שלכם, ישלמו לכם ויחזיקו אתכם בתקופת הקורונה. יכול להיות שגם אחרי הקורונה תרצו לעבוד רק און ליין בלי לתת במקביל שירותים פיזיים...

תמונה של לפטופ פתוח
הלקוחות מחפשים אתכם - תעזרו להם למצוא דווקא אתכם ראשונים

לבחור את החברה הנכונה

בשביל לפרסם בצורה נכונה ובשביל להכניס לא מעט כסף באמצעות גוגל, צריך לבחור חברת פרסום בדיגיטל עם ניסיון ועם יכולות מוכחות. פרסום בדיגיטל הוא משהו שאפשר לעשות לבד אבל שכר הלימוד עשוי להיות מאוד גבוה. חברה מקצועית תוביל אתכם מהר מאוד להצלחה ולמעשה, תוך שעות או ימים ספורים הקמפיין שלכם יכול להיות כבר באוויר.

אם אתם רוצים לנצח את הקורונה לפחות מבחינה כלכלית. אם אתם רוצים לא רק להיות עם הראש מעל למים אלא גם להרוויח טוב, אין כמו פרסום בגוגל דווקא בתקופת הקורונה הקשה כל כך.